KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12408302
nr 1240 8302
Gurli Kuylenstierna (1866-1957), Sverige. Blomsterstilleben, signerad. Olja på pannå, 20x16
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:51:34
100 kr
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
500 kr